SİTE KULLANIM KOŞULLARI 

İleride söz konusu şartları okumamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizle ilgili www.kasapbasi.com 'un hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin  Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecek  yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, sunucularına yüklenip yayınlanması suretiyle  her türlü içeriğin kullanımı halinde  edinilen bilgi ve yorumlar dahil www.kasapbasi.com 'un  hukuki, cezai  sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

www.kasapbasi.com , işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

www.kasapbasi.com web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi  ve değer  genel kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde www.kasapbasi.com tarafından garanti edilmemektedir.

www.kasapbasi.com web sitesinde yer alan finansal  bilgi, değerlendirme, yorum ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi  zararlardan  www.kasapbasi.com 'un hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Finansalda sunulan içerik, grafik, görüntü, bilgi ve diğer materyal içeriğin  yalnızca bilgi amaçlıdır.

Kullanıcıların, sitede  de yer alan herhangi bir İçerik, bilgi, şekil, değer ve yoruma dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı www.kasapbasi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı www.kasapbasi.com 'un hiç bir şekilde sorumlu değildir.

www.kasapbasi.com web sitesi'ne girmekle , yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz ve kabul ettiğiniz esas alınmakta olup,  bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve www.kasapbasi.com 'a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak Gaziantep Mahkemeleri yetkisine sunulacağı www.kasapbasi.com tarafından beyan ve  Web Sitesi'ne giren kişi(ler)  tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Sitemizde ürünlerin faydalarının içeriği ile verdiğimiz bilgiler kişilerin sağlık durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Kronik rahatsızlığı bulunan , bazı gıda ürünlerine karşı alerjisi olan kişiler, hamile ve emziren bayanlar, gelişim döneminde olan çocukların gıda maddelerini tüketmemesi veya daha az tüketmesi ile bilgiler için kesinlikle doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Satın aldığınız ürünleri afiyetle yemenizi umut ederiz , bazı ürünlerin bir kerede aşırı tüketimi geçici olarak bünyenizde rahatsızlık (ishal,kusma vb.) oluşturabileceğini hatırlatmak isteriz.